U Babci Mili

ul. Kazimierza Wielkiego 23, 33-383 Tylicz
tel. +48.18.4711109Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
mobile +48.503325770Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
[BRAK ZDEFINIOWANEGO KLUCZA]
e-mail:

Information on object

 

 

 

Willa „U Babci Mili” położona jest w Beskidzie Sądeckim, 6km od centrum Krynicy-Zdrój oraz 4km od granicy słowackiej. Przyjmujemy turystów od 1960 roku (Pierwsza stacja turystyczna PTTK) w Tyliczu.  Pasją gospodarza jest przewodnictwo, dlatego możemy doradzić, pokazać oraz oprowadzić po pięknych okolicach, zabytkach i innych atrakcjach. Druga pasja to rzeźbiarstwo, – co widać w otoczeniu willi.

Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek grup lub rodzin  z dziećmi. Z jednej strony budynku znajdują się altany z leżakami ,huśtawkami i grillem (kącik cichy), zaś z drugiej – plac zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą i domkami. Posiadamy również salę wielofunkcyjną, gdzie wieczorami można przy muzyce zagrać w tenisa stołowego lub piłkarzyki. Do dyspozycji  gości szachy ogrodowe.

Lokalizacja Willi zapewnia duże możliwości wypoczynku -latem: piękne trasy spacerowe, rowerowe, w pobliżu odkryty basen, stadnina koni, górski potok (kraina pstrąga i lipienia), lasy pełne grzybów, jagód, szlak cerkwi łemkowskich, szlak źródeł mineralnych i wiele innych atrakcji.

Zimą i latem organizujemy białe i zielone kuligi do „Śwarnego Szałasu” – gdzie przygrywa gospodarz na akordeonie lub przy kapeli regionalnej.

 

 


distance from the centre of Krynica 6 km

description of rooms

Posiadamy 10 pokoi w dwóch budynkach 45 miejsc noclegowych.

W każdym pokoju Tv sat , czajnik bezprzewodowy , radio .Każdy pokój z łazienką lub pokoje studio dwa pokoje z łazienką.

surroundings

Tylicz to urocza miejscowość z wieloma żródłami wód mineralnych oraz z wieloma zabykami na szlaku architektury drewnianej i szlaku cerkwi łemkowskich.Bardzo spokojna okolica z możliwością łowienia ryb w krainie pstrąga i lipienia , lasy bogate w grzyby , w których można zaobserwować liczne okazy fauny i flory. 

facilities

  • Car park
  • Full / half board
  • Garden
  • Playground
  • Table tennis

photo gallery

   
more photos

Ask about the offer

pricelist

sezon po sezonie from 20.00 to 60.00 PLN / person

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica: 3,50 zl. Tylicz: 2,00 zl. Żegiestów: 3,00 zl.

special offer

Organizujemy:  zajęcia integracyjne , góralskie ogniska , wieczorki przy kapeli góralskiej ,pieczenie prosiaka - barana.  Dla grup zorganizowanych usługi przewodnickie nieodpłatnie.Do dyspozycji gosci "Swarny Szałas" w pięknym miejscu pod lasem - miejsce na ognisko grill.

 

 

Location of accommodation

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isU Babci Mili.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl